Jesteś wWywóz śmieci

Wywóz śmieci


Czy gmina Dopiewo wystąpi ze związku Selekt?

Ponieważ dziś koniec roku szkolnego i początek wakacji to nic dziwinego, że w gminie przeważają lekkie tematy. Nieliczni komentatorzy skupiają się raczej na sprawach pobocznych lub politycznych np. absolutorium (głosowanie w poniedziałek). Z kolei dziennikarze upodobali sobie zygzak w Gołuskach - tym bardziej, że pani wójt sama dostarcza paliwa do kabaretu (np. feng-shui).

Co ze śmieciami segregowanymi?!

Wg harmonogramu dziś powinni zabrać śmieci segregowane. Tymczasem w całej Dąbrówce śmieci zalegają pod bramami. Apeluję do mieszkańców aby wyszli dzisiejszego wieczoru i zawiązali worki, będzie silny wiatr! Czy ktoś wie kiedy zabiorą śmieci???

Harmonogram odbioru śmieci w 2014 roku

Dostępny jest harmonogram zbiórki odpadów na cały 2014 rok. Zbiórką odpadów od 1 stycznia 2014 r. zajmie się TP-KOM Sp. z o.o. z Tarnowa Podgórnego. Harmonogram dotyczy odpadów segregowanych, odpadów wielkogabarytowych oraz niezdemontowanego sprzętu elektronicznego i elektrycznego, odpadów problemowych, zbiórek.

Ktoś potrzebuje kubeł na śmieci ?

Po kilku niezrealizowanych obietnicach Leroy-Merlin udało mi się w końcu kupić kubeł 240l w firmie Ewro-Speed w Stęszewie przy ul. Tomickiego 11 która sprzedaje nowe pojemniki dwóch producentów (Serbia oraz UK), w kolorze grafitowym i zielonym (dojazd od strony Trzcielina, Dopiewa, tel: 535-977677).

Czy zadowoleni jesteśmy z firmy wywożącej śmieci?

Harmonogram wywozu wszystkim przedstawiono.
Ale zapomniano chyba o nim powiadomić firmę wywożącą.
20 września minął termin wywozu śmieci selektywnych, a jeszcze dziś jest na Azaliowej sytuacja jak na załączonych zdjęciach.

Śmieci Dąbrówka

Czy ktoś wie, czy dzisiaj przy ul. azaliowej odbierano śmieci,
bo u mnie niestety to co zostawiłam rano nadal stoi?

PUK Rokietnica wywiezie nasze śmieci po 1 lipca br.

W dniu 10 czerwca br. ostatecznie wybrano wykonawcę zadania polegającego na wywozie odpadów komunalnych z terenu gminy Dopiewo w okresie od 1 lipca do 31 grudnia 2013 r.

Przetarg na wywóz odpadów w Selekcie

Otwarcie ofert na wywóz odpadów z gminy Dopiewo nastąpiło dzisiaj, tj. 15.05.2013 r. o godz. 12.00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Czempiń.

Zabudowa wielorodzinna - odbiór śmieci co tydzień

Przypomnijmy, że od 1 lipca br. rusza nowy system zagospodarowania odpadów. Jako gmina Dopiewo jesteśmy zrzeszeni w związku międzygminnym Selekt, który będzie obsługiwał naszą oraz 20 innych gmin w zakresie odbioru i zagospodarowania śmieci.

Harmonogram odbioru odpadów TP-KOM 2013

Publikujemy harmonogram odbioru odpadów stałych niesegregowanych z terenu gminy Dopiewo obsługiwanego przez Tarnowska Gospodarka Komunalna TP-KOM sp. z o.o.

Wywóz śmieci

Dobry wieczór, niedługo będę mieszkanką Konarzewa. Mam pytanie: jaką firmę polecacie, jeśli chodzi o wywóz śmieci? Pozdrawiam Smile

Wywóz śmieci - kogo wybrać?

Witajcie,

Z kim warto podpisać umowę na wywóz śmieci w Dąbrówce?
Mam do wyboru SKIP, Tarnowską Gospodarkę i Remondis.

Ogłoszenia Gmina Dopiewo | GminaDopiewo.pl

Komentarze