Jesteś wPokrzywnica

Pokrzywnica


Dni Gminy Dopiewo 2012

Dni Gminy Dopiewo odbyły się 30 czerwca 2012 r. na placu gminnym w Dopiewie przy ul. Łąkowej. Gwiazdą tegorocznej edycji był najpopularniejszy obecnie w Polsce przedstawiciel reggae - Kamil Bednarek z zespołem.

Basen, ścieżki rowerowe, marina żeglarska, skate-parki

Pytanie: 

Kolejny cytat z kampanii wyborczej: „SPORT i REKREACJA - zbudujmy basen, ścieżki rowerowe, marinę żeglarską, skate-parki” czy którakolwiek z tych rzeczy została już zbudowana?

Harmonogram odbioru surowców wtórnych 2012

Urząd Gminy Dopiewo na swojej stronie opublikował harmonogram odbioru odpadów segregowanych w miejscowościach gminy Dopiewo w 2012 roku.

Kliknij tutaj i wydrukuj harmonogram na rok 2012

Konkurs ofert na wspieranie realizacji zadań publicznych gminy Dopiewo w 2012 r.

Na podstawie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie wójt gminy Dopiewo ogłasza otwarty konkurs ofert na wspieranie realizacji zadań publicznych Gminy Dopiewo w 2012 r. (w nawiasach kwoty przeznaczone na realizację zadań) w zakresie:

e-Biuletyn

Wychodząc naprzeciw prośbom i opiniom, które są wysyłane na skrzynkę kontaktową od dzisiaj zmienił się format cotygodniowych powiadomień e-mailowych wysyłanych do użytkowników zarejestrowanych na forum.

Spraw aby Twój podatek trafił do gminy Dopiewo!

Każdy z nas chciałby aby gmina Dopiewo rozwijała się tak samo szybko jak rośnie liczba jej mieszkańców. Warunkiem by tak się stało jest oczywiście odpowiednio skonstruowany budżet. Ogromne znaczenie mają w nim wpływy z naszych podatków.

Projekt programu współpracy gm. Dopiewo z organizacjami pozarządowymi na 2012 rok

W dniu 14 października 2011r. Wójt Gminy Dopiewo wydał Zarządzenie nr 57/11 w sprawie przeprowadzenia konsultacji dotyczących projektu "Programu współpracy na 2011 rok Gminy Dopiewo z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie".

Zbiórka odpadów problemowych w sobotę 8 października

Urząd Gminy Dopiewo organizuje w dniu 8 października 2011 r. (sobota) bezpłatną zbiórkę odpadów problemowych.

Wybory 2011 w gminie Dopiewo

Głosowanie do Sejmu i Senatu odbędzie się w wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych w dniu 9 października 2011 r. między godziną 7.00 a 21.00.

Informator SMS w gminie Dopiewo

Jeśli chcesz otrzymywać bezpłatne informacje od Urzędu Gminy Dopiewo, to wyślij SMS z odpowiednim kodem rejestracyjnym na numer 661-000-112. Lista kodów znajduje się w tabelce poniżej.

"Zróbcie coś z ciśnieniem, bo nie mogę wykąpać dzieci"

Tytułowe zdanie to jedna z wypowiedzi z ankiety, która od dzisiaj jest dostępna na stronie Ankieta: Ciśnienie wody w gminie Dopiewo. Już pierwsza setka wyników pokazuje, że problem jest istotny i dotyczy większości z nas.

Aktualizacja 1: Nadeszła odpowiedź od prezesa ZUK Dopiewo.
Aktualizacja 2: Zakaz podlewania od od godz. 18 do 23 (do końca sierpnia)

Odpowiedzialność majątkowa urzędników od 17 maja 2011 roku

Od 17 maja br. obowiązuje ustawa o odpowiedzialności majątkowej funkcjonariuszy publicznych uchwalona 20 stycznia 2011 roku. Nowe prawo normuje odpowiedzialność funkcjonariuszy wobec Skarbu Państwa, jednostek samorządu i innych podmiotów odpowiedzialnych za szkodę powstałą przy wykonywaniu władzy publicznej z rażącym naruszeniem prawa.

Festiwal Piwa w Szreniawie 15 maja 2011 r.

Muzeum w Szreniawie serdecznie zaprasza na imprezę edukacyjno-rekreacyjną pt. I Festiwal Piwa, która odbędzie się w niedzielę 15 maja w parku muzealnym. Na zwiedzających czekać będzie wiele atrakcji, które pozwolą miło i pożytecznie spędzić czas.

Spisz się sam on-line

Z dniem 1 kwietnia 2011 r. ruszyła akcja Głównego Urzędu Statystycznego związana z Narodowym Spisem Powszechnym. Każdy z nas jest zobowiązany do udzielenia kilku podstawowych informacji. Na szczęście można to zrobić szybko i prosto poprzez internet.

Zbiórka odpadów gabarytowych w kwietniu

W trzy kolejne soboty kwietnia w gminie Dopiewo zostanie przeprowadzona bezpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych (meble, tapczany, materace) a także zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (telewizory, pralki, lodówki).

Ogłoszenia Gmina Dopiewo | GminaDopiewo.pl

Komentarze