Jesteś wForum / Dąbrówka / Sprzedaz i Wynajem

Sprzedaz i Wynajem


MateK - Data publikacji 16.05.2010 14:29 Sprzedaz i Wynajem RSS


Zakup zarezerwowanego przez nas mieszkania nieco sie wydluza. Glownym powodem sa problemy z bankiem (ryzyko zwiazane z udzieleniem kredytu jednej osobie pod zakup mieszkania w dabrowce - notabene problem ten przestaje istniec w wypadku zakupu mieszkania o tej samej cenie w centrum).

Mieszkanie planujemy kupic na pare lat. Pozniej bedziemy probowac sprzedac, badz wynajac.

Stad nasuwa mi sie pytanie: Czy w dabrowce (raczej nickel, ale ciekaw jestem tez jak wyglada to w linei) latwo jest wynajac, badz sprzedac mieszkanie?

Na gratce wisza od dawna te same oferty, a ich cena jest zblizona do mieszkania w stanie deweloperskim, co troche mnie niepokoi.

Z gory dziekuje za odpowiedzi!

Kategorie
Portret użytkownika Tull

chyba duzo łatwiej wynając mieszkanie w Poznaniu np na Piatkowie gdzie sie rozbudowuje kampus UAM

mogę powiedzieć, że gdy ja próbowałem wynająć to największym problemem była cena. Chętni na wynajem rezygnowali nawet przy wzmiance ceny 1500 zł za 72 metry z ogrodem i garażem. Czasem mi się wydaje, że ludzie mają zupełnie nierealistyczne oczekiwania... Wiadomo, że nie jest to najbardziej pożądana lokalizacja ale standard mieszkania i jego metraż też muszą mieć przecież znaczenie...

Czasem mi się wydaje, że ludzie mają zupełnie nierealistyczne oczekiwania
Nic dodać nic ująć...Smile:)Smile

MateK właściwie sam sobie udzieliłeś odpowiedzi....
Podpowiem Ci,że obecnie jako tako funkcjonuje rynek wynajmu "dla studentów".W przypadku lokalizacji o której piszesz to:
a) cena wynajmu musiałaby być naprawde korzystna..
b) musiałbyś trafić na konkretnego klienta,których to niestety /albo stety/ obecnie brakuje...
Co do zakupu "dla siebie".Polecam.

Portret użytkownika Livia

No niestety...zanim wprowadzilam sie do swojego mieszkania w Skorzewie wynajmowalam je przez dwa lata za 1000zl (mieszkanie 69m, garaz, ogrod). Nie bylo chetnych na wyzsza cene :/

Ogłoszenia Gmina Dopiewo | GminaDopiewo.pl

Komentarze