Jesteś wDam pracę

Dam pracę

Budowlaniec do pomocy przy tarasie

Planuję zmianę nawierzchni tarasu. Szukam osoby do usunięcia starych płytek i wypoziomowania (wylewka) pod nową nawierzchnię. Kontakt 501353151

Grabki, taczka, łopata - pomoc w "ogrodzie" - Skórzewo

Potrzebuję pomocy przy uprzątnięciu i wyrównaniu ogrodu po budowie. Wszystkie narzędzia na miejscu, potrzeba tylko trochę chęci. Praca w Skórzewie. Oferuję 12zł/h.

Zlecę wykonanie ogrodzenia

Ogrodzenie z siatki + podmurówka(krawężniki)-120mb,robocizna i towar,Dąbrowa. tel.692 322 671

Poszukujemy opekuna- Sala zabaw dla dzieci Rojber Dąbrówka

Sala zabaw dla dzieci Rojber w Dąbrówce poszukuje pracownika na stanowisko: opiekun.
Zadania:
- opieka nad dziećmi,
- obsługa kasy fiskalnej.
Wymagania:

Poszukuję pani do pomocy w domu

Szukam Pani do pomocy w domu- Gołuski- 3-4 razy w tygodniu Tel 691 700 087

Opiekunka do dzieci z doświadczeniem

Poszukuję opiekunki do dzieci z doświadczeniem. Proszę o przesłanie CV. Praca od maja.

Pracownik magazynowy Dopiewo

Poszukujemy osoby do pracy na magazynie wędlin,
Wynagrodzenie 10zł netto/godz
Pełen etat, umowa o pracę

Szukamy opiekunki do dziecka

Szukamy opiekunki dla 2,5-letniego synka, najlepiej do opieki w naszym domu w Dopiewcu.
Rozpoczęcie opieki od początku maja 2015.

Dam prace

Zatrudnię panią do pracy dorywczej na terenie gminy dopiewo z zdolnościami manualnymi.Kontakt 662-051-369

Praca na magazynie dla kobiet i mężczyzn

Poszukuję pracowników magazynowych do firmy znajdującej się w Niepruszewie.

Szukam Pani do mycia okien - Dopiewo

Poszukuję chętnej Pani do mycia okien, zapewniam środki czystości.

Kontakt :
600621698
662669709

Poszukuję w Dąbrowie mężczyzny do pomocy w ogrodzie i nie tylko

Witam,
Poszukuję w Dąbrowie, od zaraz mężczyzny do pomocy do pomocy w ogrodzie trawa i drzewka ozdobne.

Pomocnik murarza

Potrzebny od zaraz pomocnik murarza.tel 503-575-
467

Kierowca kat. B

Poszukujemy kierowców do rozwożenia wędlin,
Wynagrodzenie 1800zł netto.
CV prosimy przesyłać na adres zmswiwa@wp.pl lub telefonicznie 668-649-309

Ogłoszenia Gmina Dopiewo | GminaDopiewo.pl

Komentarze